Біль фронтових доріг 2013

Біль фронтових доріг 2013

Рівно 70 років тому відбулася битва на Курській дузі. Цій події і був присвячений традиційний міжнародний краєзнавчо-туристичний похід «Біль фронтових доріг». Керівниками та організаторами походу (Радченко Г.М. та Шалашенко В.І.) була поставлена мета залучити учнів до активної діяльності з вивчення історії, формувати практичні вміння і навички зі спортивного туризму, організувати змістовне дозвілля та популяризація здорового способу життя.

Маршрут пішохідного походу проходив по території Крснояруського району Бєлгородської області Російської федерації та Краснопільського району Сумської області. Похід стартував в Красній ярузі Белгородської області і завершився в с. Хмелівка Краснопільського району. Саме тут у 1943 році відбувалися запеклі бої у битві на Курській дузі.

Протягом шести днів 16 юнаків і дівчат крокували від села до села аби вшанувати пам’ять тих, хто загинув на полі бою, захищаючи рідну землю.

У населених пунктах учасники проводили мітинги пам’яті, покладали квіти до меморіальних пам’ятників.

Діти спілкувалися з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Ветерани розповідали про героїчні подвиги нашого народу, про своїх фронтових друзів. Учасники походу дізнались як будучи ще зовсім юними вони допомагали партизанам.

Дітей вразила кількість орденів та медалей ветеранів. Ветерани розповідали про післявоєнні роки. Наприкінці зустрічі ветерани відповідали на запитання учнів, бажали успіхів у навчанні, закликали вести здоровий спосіб життя, щоб бути гідними слави наших пращурів.

Змістовною та цікавою для дітей була екскурсія в музеї «Третье ратное поле России» в Прохоровці, тому що тут – зібрана справжня зброя радянських та німецьких солдат, пробиті кулями власні речі, кулемети та мотоцикли.

Традиційно похід завершився останнім «посохом». На якому діти поділилися своїми враженнями та побажаннями.

Відправте коментарій on "Біль фронтових доріг 2013"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*