Документы

В цій категорії можна знайти безліч документів, які стосуються:

  • Незалежного зовнішнього тестування – В цій категорії висвітлено нормативні документи, що діють в Україні, та мають відношення до незалежного зовнішнього тестування. Все починається від законів, нормативних актів та стандартів – до листів і роз’яснень

 

  • Атестації педагогічних працівників – Атестація педагогічних працівників проводиться відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.08.1993 р. №310 (зі змінами і доповненнями, затвердженими наказом міністерства від 01.12.1998 р. №419).

   Згідно п.п.3.2-3.4 зазначеного положення кваліфікаційні категорії, посадові оклади (ставки заробітної плати) та педагогічні звання, не розглянуті атестаційною комісією (не підтверджені або не змінені) протягом 5-ти років із дня їх встановлення (присвоєння), втрачають чинність.

   Чергова атестація педагогічних працівників проводиться на один раз на п’ять років згідно з графіком, складеним безпосередньо у навчальному закладі.

   Для осіб, які виявили бажання підвищити раніше встановлену їм кваліфікаційну категорію, проводиться позачергова атестація. Позачергова атестація проводиться не раніше ніж через рік після попередньої.

   Атестація педагогічних працівників передбачає попереднє підвищення кваліфікації в організаціях та установах, акредитованих в установленому порядку на здійснення підвищення кваліфікації.

  • Педагогічні здобутки – працюють і в нашому невеликому сільському районі педагоги ініціативні, неординарні, з хорошою результативністю. До даного розділу можуть додавати матеріали користувачі сайту – педагоги, чий досвід варто довести до широкого загалу.

 

  • Олімпіад з базових дисциплін – В цьому розділі можна ознайомитись з завданнями, які були запропоновані учасникам ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін

 

  • Бібліотек – Все, що стосується роботи бібліотек та бібліотекарів, забезпечення підручниками та художньою літературою, конкурси “Найкращий читач”, “Живи, книго” та ін.

 

 •  Педагогічних конференцій – В цьому розділі розміщені матеріали, які ули використані та стосуються щорічних серпневих педагогічних конференцій – доповіді, звіти та ін.