Семінар – нарада з вчителями 1-х класів

Семінар – нарада з вчителями 1-х класів

В 2014-2015 навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах району сіли за парти 247 першокласників. Навчально-виховний процес забезпечуватимуть 26 вчителів початкових класів, серед яких 7- молоді спеціалісти.

Організація навчання в 1-х класах в цьому навчальному році здійснюватиметься за навчальними програмами, розробленими відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти.

З метою з’ясування ряду питань щодо поліпшення організації навчально – виховного процесу в 1-х класах загальноосвітніх навчальних закладів за класно-урочною та індивідуально – груповою формами навчання, 09.09.2014 року на базі райметодкабінету проведено інструктивно – методичний семінар-нараду для вищезазначеної категорії педпрацівників. В ході засідання вирішувались питання щодо календарного планування навчального матеріалу в 1-х класах, особливостей проведення занять в групах з малою наповнюваністю учнів, щодо продовження дії Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!» тощо.

У проведенні наради взяли участь методист райметодкабінету з початкової освіти Откидич Л.В., керівник районного методоб`єднання вчителів початкових класів, вчитель 1-го класу Краснопільської гімназії Савицька А.Ю.

В обговоренні проблемних питань активну участь взяли класоводи, визначилися з завданнями щодо поліпшення навчально-виховного процесу з дітьми шестирічного віку.

Методист РМК Л.В.Откидич

Відправте коментарій on "Семінар – нарада з вчителями 1-х класів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*